HAVADAN FOTOĞRAF ve VİDEO ÇEKİMİ (DRON)

İnsansız Hava Aracı (Drone)

dron 2dron 1dron 3

Yüksek çekim kalitesiyle resmi kurumlara kayıtlı ve izinli insansız hava araçlarımız (drone) ile havadan 4K kayıt kalitesi ile yüksek çözünürlüklü videolar kaydediyoruz. İnsansız hava araçlarımızda bulunan 4K yüksek çözünürlüklü kameralar sayesinde istenilen açıdan ve yükseklikten yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimleri yapılabilmektedir.

Jimmy Jib

Hareketli bir iskele üzerine kurulan kamera sistemidir. Çekilecek mekânın, ortamın ya da nesnenin yukarıdan aşağıya doğru taranarak gösterildiği zamanlarda bu sistem iş başındadır. Son derece güzel görüntüler elde etmeyi sağlar. Bu cihazlar çekim esnasında daha kaliteli görüntü yakalamaya imkân sağladığı için çekim dünyasının vazgeçilmez parçalarından birisidir. İstenilen yönden çekim yapabilmesi ve oldukça hızlı hareket edebilmesi ile görüntüleri farklı açılardan yakalayabilir ve çekilen görüntülerin daha gerçekçi olmasını sağlar.

Bu hizmetlerimizi düğün, nişan çekimleri, tanıtım ve reklam filmleri, belgesel çekimi, çevre analizi, mekân tanıtımları gibi birçok alanda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

jimmy jib