DIŞ MEKAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

dış mekan fotoğraf çekimidış mekan fotoğraf çekimiDış Mekan Fotoğraf Çekimi Nedir?

Dış mekan fotoğraf çekimi, düğün fotoğrafçılığının en önemli aşamalarından birisidir. Dış mekân fotoğraf çekim organizasyonu özen gerektiren bir süreçtir. Bunun için profesyonel ekibimiz tarafından tüm detaylar sizin için titizlikle planlanmaktadır. Sizleri düğün fotoğraf çekimleri için kapalı ortamdan çıkararak; deniz, kumsal ve tarihi mekânlarda özgürce hareket edebileceğiniz alanlarda düğün fotoğraflarınızı çekiyoruz. Bu fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirirken kendinizi model gibi hissedeceksiniz. Mekân seçimi ve çekim tarihi için ortaklaşa karar veriyoruz ve en güzel anılarınızı size eğlenceli bir gün yaşatarak taçlandırıyoruz.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Süreci

Sizin ve bizim ortaklaşa belirlediğimiz gün ve saatlerde buluşuyoruz. Yanınızda eşiniz/nişanlınız ve sevdiklerinizle beraber sizlerle çekime başlıyoruz. Sizin en doğal halinizi, gülümsediğiniz her bir anı, mutluluk ve neşe içerisinde çekerek özel anlarınızı uzun yıllar unutulmayacak sahnelere dönüştürüyoruz.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Sonrası

Çekimlerin ardından stüdyoda isteğinize göre fotoğraflar üzerinde çalışmalar yapılarak istediğiniz albüm tasarlanmaktadır. Stüdyoda sizlere tüm fotoğrafları gösteriyoruz. Beğendiğiniz fotoğrafları seçiyorsunuz ve biz o fotoğraflar üzerinde çalışmaya başlıyoruz. Ayrıca beğeneceğiniz albüm setlerinden biri içerinde istediğiniz kağıt türüne göre fotoğrafların profesyonel basımı yapılarak sizlere en güzel şekilde teslim ediyoruz.